Bardzo atrakcyjna, specjalistyczna oferta Wystawców, premiery maszyn i narzędzi oraz prezentacja innowacyjnych technologii podczas poprzedniej edycji przełożyły się nie tylko na olbrzymie zainteresowanie współtworzących wydarzenie Firm, ale także przyciągnęły zwiedzających z najdalszej części kraju i zagranicy. 

Program towarzyszący Targom INNOFORM® zapowiada się niezwykle interesująco. Jego bardzo mocnym merytorycznie elementem będzie m.in. dwudniowa Konferencja Narzędziowo-Przetwórcza organizowana przez Bydgoski Klaster Przemysłowy we współpracy z Wystawcami. Mocnym akcentem będzie również Giełda Kooperacyjna, która stwarza szansę aby w szybki i łatwy sposób poznać partnerów biznesowych z kraju jak i z zagranicy. Uczestnicy ubiegłorocznej Giełdy Kooperacyjnej podczas 70 spotkań brokerskich pozyskali nowych, ważnych partnerów biznesowych.  

Oddajemy w Państwa ręce pierwszy numer Biuletynu Targowego, który jest doskonałym przewodnikiem po premierach, nowościach i ofercie Firm, które spotkamy w Bydgoszczy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi zapowiedziami innowacyjnych produktów i technologii, które będzie można zobaczyć podczas Targów INNOFORM®.
Jesteśmy przekonani, że lektura biuletynu pozwoli Państwu w najlepszy możliwy sposób zaplanować udział w targach. 

Więcej informacji na stronie Targów INNOFORM®