Sukces zaczyna się od spotkań

targi

Jesteśmy czołowym organizatorem targów branżowych w tej części Europy.

kongresy

Zajmujemy się kompleksową organizacją kongresów, konferencji i sympozjów.

więcej

EXPO Kraków

Jesteśmy właścicielem EXPO Kraków, najnowocześniejszego centrum targowo-kongresowego w Polsce.

Dział PCO & DMC

 

AKTUALNOŚCI

 

EXPO Kraków to obiekt nowoczesny i funkcjonalny, który w najbliższych dniach ponownie udowodni, że może sprostać przygotowaniu najbardziej wymagających wydarzeń. W dniach 9-11 maja w przestrzeniach EXPO Kraków odbędzie się 28. Konferencja Europejskiego Towarzystwa Leczenia Ran EWMA – największa z dotychczas zrealizowanych w obiekcie konferencji.
 

Rozmowy na temat miejsca, które w pełni sprostałoby wysokim wymaganiom stawianym przez organizatorów trwały od 2014 roku, co pokazuje jak istotny był dobór odpowiedniej przestrzeni. Ostatecznie okazało się, że EXPO Kraków to jedyny w regionie obiekt potrafiący spełnić oczekiwania, jakie niesie za sobą organizacja tak szeroko zakrojonego wydarzenia – konferencji połączonej z dużą wystawą.
 
Wydarzenie będzie odbywać się w dziewięciu salach konferencyjnych, z których dwie (mieszczące 600 osób) zostały wybudowane w EXPO Kraków specjalnie na potrzeby tego wydarzenia.
 
Części konferencyjnej towarzyszyć będzie imponująca wystawa producentów i dostawców sprzętu medycznego oraz produktów do pielęgnacji i leczenia ran. Halę Dunaj i Wisła wypełni w sumie blisko 120 stoisk.
 
O najważniejszych wynikach badań i odkryciach naukowych w medycynie zabiegowej debatować będą specjaliści z całego świata. Łącznie w wydarzeniu weźmie udział 3500 osób, co sprawi, że będzie to największa z dotychczasowych realizacji konferencyjnych w EXPO Kraków.
 
Konferencja rozpocznie się już jutro a my jesteśmy dumni, że w najbliższych dniach będziemy mogli gościć tak wielu wybitnych przedstawicieli świata nauki.

 

Nasze usługi

Od 20 lat współpracujemy ze środowiskiem naukowym i biznesowym organizując wszelkie rodzaje spotkań. Znajomość branży i dobre kontakty z podwykonawcami  owocuje ciekawymi eventami, które odbywają się w różnych lokalizacjach.

 

więcej

Realizacje

Mamy doświadczenie w realizacji międzynarodowych kongresów dla tysięcy uczestników. Organizujemy także niewielkie wydarzenia dla kilkudziesięciu osób. Część wydarzeń organizujemy we własnym obiekcie - Międzynarodowym Centrum Targowym EXPO Kraków, część - w zależności od potrzeb klienta -  w innych atrakcyjnych miejscach, nie tylko w Małopolsce. 

 

 

więcej

 

Wybrane referencje

Przeczytaj opinie naszych klietnów. 

 

 

 

więcej
 

 

Nasi Klienci

 

Zobacz, kto już z nami współpracuje.

 

 

 

więcej

 

Kontakt


Masz pytania?
Skontaktuj się z nami! Poznaj nasz zespół!

 

więcej