Jakie korzyści dają nasze targi
Poniżej prezentujemy kilka wypowiedzi zarówno zwiedzających jak i wystawców z roku 2011:
„Jakie korzyści dają targi”
Ewa Młyńczak, Wrocław – zwiedzająca Krakdentu:
Jestem już kilkanaście razy na targach tego typu. Jestem w tej chwili zainteresowana wyposażeniem kliniki, która będzie miała 500 metrów. W związku z tym zakupy będą duże, a jest to cenne źródło informacji, dla kogoś kto potrzebuje rozmaity sprzęt do nowych praktyk, bo po prostu można porównać. Z katalogów się nie zobaczy jak wygodny jest fotel ani jak wygląda jego obsługa. Dla lekarza praktyka to cenne przy zakupie.
Marzena Pasziuszienie, UAB Sportgym, Litwa – wystawca Krakdentu:
Krakdent pomaga wybrać tego partnera, który może być mocnym partnerem. Ty możesz go widzieć, ty możesz go słyszeć, gestykulacja, co sobą człowiek ten przedstawia. Masz wybór z kim prowadzić współpracę. Ja myślę, że my poznaliśmy dobrych biznes partnerów, jeszcze nie podpisaliśmy umowy ale myślę że to się stanie już w najbliższym czasie.
Jadwiga Zbożeń, Profident, wystawca Krakdentu:
Traktujemy te targi jako najbardziej reprezentatywne. Tutaj mamy największe stoisko, zresztą Kraków to jest moje ulubione miasto. Tutaj studiowałam i dlatego też może z taką sympatią i Kraków i Krakdent traktujemy. Przemiła organizacja, organizatorzy zawsze dostępni, zawsze odpowiadają na każdy telefon a to jest dla nas bardzo ważne.