Idzie nowe!

Implants for Denture Retention - system komfortowej protezy, japońskie kompozyty z unikalną strukturą wypełniaczy, najmocniejszy laser do pracy na tkankach miękkich, jedyne na świecie urządzenie umożliwiające indywidualne dostosowanie długości światłowodu - mobilny, poręczny, ręczny laser diodowy, materiał do podścielania protez Tuf-Link, innowacyjny Tomograf CBCT/3D z funkcją panoramy i cefalo to tylko wybrane nowości, które czekają na Targach DENTAMED®.
 

Program naukowy

Targi DENTAMED® są nie tylko doskonałą okazją do zakupu sprzętu, doposażenia gabinetu w niezbędne do jego prawidłowego działania maszyny i urządzenia. To także świetna okazja do uzupełnienia wiedzy. Co wspólnego ma lekarz dentysta z zabiegami medycyny estetycznej? Czy musi się tym interesować? Czy powinien się na tym znać lub cokolwiek o tym wiedzieć?Między innymi na te pytania znajdą na targach odpowiedź lekarze stomatolodzy. Z kolei program edukacyjny dla asystentek i higienistek w tym roku obejmuje następujące zagadnienia: o tym, jak się komunikujemy w realiach gabinetu stomatologicznego; zagrożenia i trudne sytuacje w codziennej pracy, szczególnie z trudnym pacjentem; rola asystentki stomatologicznej i higienistki w osiąganiu długofalowych dobrych rezultatów w zabiegach chirurgicznych i implantologicznych.
 

DENTAMED® w liczbach 

136 Wystawców z całego świata (Niemiec, Włoch, USA), kilkadziesiąt godzin eksperckiego programu naukowego, 13 szkoleń organizowanych przez Wystawców, niemal 30 nowości produktowych, ok. 2500 gości. Podniesienie kwalifikacji, wzbogacenie wiedzy medycznej, nawiązanie nowych kontaktów.
 

Targi rosną w siłę

Z roku na rok Targi dynamicznie się rozwijają. O tym jak duże jest nimi zainteresowanie Wystawców najlepiej świadczy to, że na półtora miesiąca przed startem imprezy nie było już wolnej powierzchni wystawienniczej! Każdy musi dobrze zaplanować kalendarz w dniach 16-17 listopada: zwiedzający, by nie przegapić żadnej przygotowanej dla nich nowości i okazji do doposażenia sprzętu oraz…pacjenci! Jest bowiem bardzo prawdopodobne, że w podczas trwania targów większość gabinetów stomatologicznych w Polsce zachodniej… zostanie zamknięta, bo rezydujący w nich na co dzień lekarze będą właśnie na Targach DENTAMED®!

Powodów na odwiedzenie Targów jest kilka. Warto odnaleźć swój i w połowie listopada zajrzeć do Wrocławia!