Sukces Targów SYMAS® i MAINTENANCE
W pierwszej edycji targów wzięło udział tylko 43 wystawców, po 9 latach liczba ta wzrosła do 209 – skala imprezy zanotowała więc prawie 500% wzrostu. Do tej pory na Targach swoją ofertę zaprezentowały już 522 firmy z 22 krajów. W tym roku swoją obecność potwierdziły m. in: Atlas Copco Polska Sp. z o.o., CEMA S.A., Conrad Electronic, DEC Poland Tekpro, Endress+Hauser, HAVER & BOECKER, Hennlich, I-CARE Polska, JKF Polska, Kaercher, Ledolux Poland, Grupa MARAT, MCAM Poland, MYSAK Group, NERAK Foerdertechnik, ORLEN Oil, Piab Polska, Pompy i Systemy, Ricco International Trade & Consultancy, Scutti Polska, Serafin Maszyny, SEW-EURODRIVE Polska, SKAKO VIBRATION, Sternet, TIM S.A. 

Jak zapowiada się tegoroczna edycja?
Targi SYMAS® po dekadzie działalności mają już ugruntowaną pozycję na rynku. W tym roku po raz pierwszy zorganizowana zostanie specjalna strefa tematyczna FILTRY poświęcona procesom filtracji i separacji. Specjaliści będą mogli zapoznać się z najbardziej efektywnymi i nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie filtracji powietrza, oleju i innych mediów przemysłowych. 

Uzupełnieniem oferty targowej  są konferencje "Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu" (8. Edycja) i "Nowoczesne Technologie dla Branży Materiałów Sypkich". W roli prelegentów wystąpią profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy zaprezentują przykłady dobrych praktyk stosowanych w przedsiębiorstwach różnej wielkości z różnych branż.

Strefa Workshops
Duża dawka branżowej wiedzy zaprezentowana zostanie także podczas bezpłatnych seminariów workShops, które odbędą się bezpośrednio w hali wystawienniczej Dunaj. Ponadto, w salach seminaryjnych na terenie EXPO oraz w przestrzeni targowej zostaną przeprowadzone specjalistyczne warsztaty. 

Poniżej lista wybranych prezentacji i szkoleń:

  • Sztuczna inteligencja, czyli jak przełożyć dane z maszyn na zyski? – prowadzenie: Szymon Bazan, Alphamoon

  • Zabezpiecz swoją przyszłość (wykonanie kopii bezpieczeństwa pamięci robota FANUC) - prowadzenie: FANUC POLSKA

  • Wirtualna rzeczywistość w kontekście wykorzystania jej w przemyśle – prowadzenie: Adrian Łapczyński, EPIC VR

  • Predykcja przede wszystkim! – Servo Viewer: przewidywanie i zapobieganie awarii – prowadzenie: FANUC POLSKA

  • Przejmij kontrolę – MT-LINKi: zdalny nadzór i diagnostyka parku maszynowego – prowadzenie: FANUC POLSKA

  • Ultradźwiękowy monitoring stanu maszyn – prowadzenie: Jerzy Halkiewicz, UE SYSTEMS Europe


Zaplanuj swój udział na targach

Do targów pozostało ponad 2 miesiące, a już 90% powierzchni hal EXPO Kraków jest zarezerwowane.

​Na stronach targów SYMAS® MAINTENANCE można znaleźć szczegółowe raporty na temat poprzednich edycji, które być może pomogą w decyzji o uczestnictwie w tegorocznych targach.

Organizatorem Targów SYMAS® i MAINTENANCE jest firma Targi w Krakowie Sp. z o.o.
Targi odbędą się w EXPO Kraków.