Entuzjastyczni i stawiający na rozwój

Wrocławskie Targi DENTAMED® to zawsze gwarancja bogatej oferty. W zeszłym roku w wydarzeniu wzięło udział niemal 140 wystawców: producentów i dystrybutorów, dla których Targi stały się doskonałą okazją do spotkań z ponad 2270 potencjalnymi klientami. Wydarzenie zachowuje swój lokalny charakter, przyciągając do Wrocławia głównie polskie firmy.

Żądni wiedzy i doświadczeń

Program naukowy DENTAMED®-edu, prowadzony przez wysokiej klasy specjalistów, powstał w odpowiedzi na potrzebę połączenia teorii z praktyką. W tym roku tematem kursu medycznego dla lekarzy będzie „Okluzja i zaburzenia narządu żucia - podejście kompleksowe”. Współpraca stomatologa, fizjoterapeuty i osteopaty może bowiem okazać się kluczowa w leczeniu. Prowadzący odpowiedzą m.in. na pytania, czy trzaski i bóle w stawie są powodem do niepokoju, jak opracować wspólne działania i czego można się spodziewać współpracując z osteopatą. Z kolei sesja szkoleniowa dla asystentek i higienistek stomatologicznych będzie łączyła zagadnienia budowania wizerunku i kompetencji w zawodzie asystentki i higienistki, aspekty prawne (odpowiedzialność prawna, roszczenia pacjenta), temat fotografii stomatologicznej oraz współpracy z endodontą. Dodatkowo odbędą się dedykowane lekarzom dentystom wykłady o zmianach błony śluzowej jamy ustnej oraz osoczu i włókniku bogatopłytkowym. W czasie Targów odbędą się także szkolenia i wykłady firm, podczas których poruszony zostanie szeroki wachlarz zagadnień, przykładowo: estetyczna i funkcjonalna odbudowa zębów w odcinku bocznym, giomery czy nowoczesna endodoncja vs biomechanika zęba. Wszystkich spragnionych wiedzy informujemy, że rejestracja na szkolenia już trwa.

Powiew świeżości

DENTAMED® to okazja do zaprezentowania wprowadzanych na rynek nowości. A nowości będzie mnóstwo! Pojawią się nowoczesne szczoteczki i pasty do zębów, a także irygatory i płyny do płukania jamy ustnej, bowiem profilaktyka jest kluczem do sukcesu. Wiele firm zapowiedziało także "premiery" najnowszych materiałów kompozytowych służących m.in. wypełnianiu, maskowaniu, odbudowie zębów. Na stoiskach znajdziemy również nowoczesne narzędzia, skanery i unity niezbędne do efektywnej i wygodnej pracy stomatologa. Wszystkie nowości zamieszczone są TUTAJ.

Odkryj więcej na oficjalnej stronie wydarzenia.
Dolnośląskie Targi Stomatologiczne DENTAMED®
15-16 listopada, Wrocław