Rozpoczynamy 10 października od dwudniowego wydarzenia mającego na celu kompleksowe przedstawienie technologii związanych z obróbką, magazynowaniem i transportem materiałów sypkich i masowych. Wystawę uzupełnią technologie i metody zapobiegające nieplanowanym przestojom i służące polepszeniu efektywności produkcji zakładów przemysłowych. Mowa o 10. Targach SyMas i 9. Targach Maintenance skierowanych do specjalistów każdej gałęzi przemysłu. 

16 października po raz dziewiąty na dwa dni zanurzymy się w świat materiałów i technologii kompozytowych. Wszystko za sprawą Targów KOMPOZYT-EXPO®, które stały się nie tylko miejscem promocji nowoczesnych rozwiązań i zastosowań kompozytów, ale również areną prezentacji technologii i projektów wykraczających poza to, co uznajemy za współczesne. 

Tego samego dnia podczas Targów FASTENER POLAND® w EXPO Kraków po raz drugi spotkają się przedstawiciele branży elementów złącznych. Doskonałą okazją do pozyskania bezcennych kontaktów z czołowymi przedsiębiorstwami z Polski i zagranicy będzie udział w Salonie Kooperacji, towarzyszącym Targom. Wystawcy i odwiedzający będą mieli aż 3 dni na to, aby zawrzeć nowe kontakty i podtrzymać już te istniejące. 

Łącznie podczas 5 jesiennych wydarzeń przemysłowych w EXPO Kraków swoją ofertę zaprezentuje ponad 600 wystawców kilkunastu tysiącom odwiedzających. Będą to przedstawiciele wielu branż nie tylko z Polski i Europy, ale z całego świata. Każde z wydarzeń będzie dopełniał program merytoryczny starannie przygotowany we współpracy z partnerami i doradcami.

Aby ułatwić Państwu udział w tych wydarzeniach uruchomiliśmy rejestrację on-line, która upoważnia do otrzymania bezpłatnego biletu na wybrane wydarzenia:

Rejestracja online: