Wspólne dzieło autorów zostało wydane w limitowanym nakładzie 1000 egzemplarzy i wręczone Wystawcom i autorom opowiadań. Część nakładu trafiła do sprzedaży, prowadzonej w trakcie trwania jubileuszowej edycji. Zysk został przekazany na cel charytatywny. Za zebrane pieniądze zakupiono książki dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Kobiet, prowadzonego przez Caritas w krakowskiej Dzielnicy XIV (Czyżyny), gdzie znajduje się siedziba Targów w Krakowie.  
 
Na co dzień realizujemy wiele projektów, wpisujących się w społeczną odpowiedzialność biznesu, ale Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest wydarzeniem fenomenalnym, wyjątkowym na skalę światową. Staramy się ją wspierać, przekazując ciekawe i oryginalne przedmioty: dotychczas ofiarowaliśmy m.in. replikę Smoka Wawelskiego oraz wielkie serce, wykonane z materiałów kompozytowych.  W tym roku przygotowaliśmy coś z myślą o fanach literatury i… łowcach autografów – mówi Grażyna Grabowska, Prezes Zarządu Targów w Krakowie Sp. z o.o.
 
Dwa egzemplarze z podpisami pisarzy – autorów opowiadań będą licytowane za pośrednictwem portalu Allegro, a ich cena wywoławcza wynosi 1 zł. Tradycyjnie wygra ta osoba, która zaoferuje najwyższą cenę.