Wśród wystawców tegorocznego Moto Show w Krakowie pojawiły się najnowsze modele samochodów dostępnych na rynku. Ważnym wątkiem podczas tej edycji stały się auta elektryczne i ich przyszłość w motoryzacji. Dlatego też odbyła się debata na temat nowych technologii, elektrycznej rewolucji i autonomicznych pojazdów.

Nie zabrakło Strefy Pokazów: driftustuntu i wyścigów, a dla chętnych - okazji do przejazdu w formule "drift taxi". Dużym zainteresowaniem cieszą się spotkania z gwiazdami - od ikon motorsportu, youtuberów po ekspertów i dziennikarzy (Grzegorz Duda, Kickster, Zachar Zawadzki, Szymon Gospodarczyk, Mikołaj Marczyk, Grzegorz Olchawski, Marek i Michał Goczał, Michał Kuśnierz i inni). W specjalnej Strefie Legend PRL-u znalazło się 50 klasyków z duszą, m.in. Warszawy, Syrenki i polskie Fiaty. W interaktywnej strefie bezpieczeństwa odbywają się liczne warsztaty i szkolenia z udziałem symulatorów dachowania i zderzeń, które mają wyczulić kierowców na prawidłowe reakcje na drodze. Park Maszyn ​zapewnił szybki serwis, naprawy, dostrajanie podzespołów i to wszystko na oczach miłośników motoryzacji. 

Tegoroczna edycja przyciągnęła wszystkich spragnionych mocnych wrażeń i jednocześnie rodziny, dlatego w Strefie Fun&Play przygotowano atrakcje dla dzieci oraz foodtrucki. Jedno jest pewne - Moto Show w Krakowie jest głośne, różnorodne i pełne emocji!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz odwiedzenia oficjalnej strony wydarzenia.